TDS Group

Naujienos

HYVA hidraulikos montavimas judančiom grindim

Montuojame hidrauliką naujiems ir naudotiems vilkikams, kurie dirbs su puspriekabėm judančiom grindim.

Plačiau

HYVA hidraulikos sistema sumontuota ant vilkiko Mercedes Benz Actros 1845 EURO 6

Montuojame HYVA hidraulines sistemas ant visų markių naujų EURO 6 ir naudotų vilkikų.

Plačiau

KH-Kipper tripusis aliuminis savivartis kėbulas su savivarte priekaba

KH-Kipper tripusis aliuminis savivartis kėbulas su savivarte priekaba. Lengvos konstrukcijos kėbulas ir priekaba atitinka patenkinti visus ūkininkų norus.

Plačiau

Mammoet Wind pasirinko DOLL techniką

Kartu su DOLL nepriklausomai vairuojama priekaba, kompanija „Mammoet Wind“ pergabeno ilgiausią pasaulyje vėjo turbinos sraigtą. Transporto priemonė su prikabintu 83,5 m. ilgio sraigtu, siekė 95 metrų ilgį. Sraigtas buvo transportuojamas iš Danijos miesto Funen, daugiau nei 130 km. iki Esbjerg. Sraigto transportavimo video galite peržiūrėti:

Plačiau

Karštos sunkvežimių lenktynės Smolenske

Rugpjūčio pradžioje Rusijoje Smolenske vyko šeštasis šių metų Europos žiedinių sunkvežimių lenktynių etapas – „Sunkvežimių kova Rusijoje – Smolenskas 2010″. Negalėjome praleisti puikios progos aplankyti verslo draugus ir tuo pačiu pasigerėti šių didžiųjų mašinų rodomu šou. Surinkome puikią palaikymo komandą iš automobilių lenktyninkų profesionalų – Ramūno Čapkausko, Tomo Šipkausko, taip pat aktyviausių rėmėjų ir šio sporto gerbėjų – Vido Kudarausko (ralio ir žiedinių lenktynių „Bauer Racing“ komandos pagrindinio rėmėjo) ir sunkvežimių žinovų – „TDS Group“ kolektyvo ir nedelsdami patraukėme link Smolensko. Jau daug metų įtikinėjame savo klientus, jog sunkvežimiai nepamainomi darbininkai kelyje, vežant įvairiausius krovinius ar atliekant sudėtingiausius darbus statybų aikštelėje, todėl „gyvai“ pamatyti didžiąsias mašinas naujame „lenktyninko“ amplua, išties [...]

Plačiau

DOLL miškavežė puspriekabė su manipuliatorim

2013 metų pabaigoje buvo pagaminta speciali, prailginama, vairuojamom ašim DOLL miškavežė puspriekabė su manipuliatorim, skirta vežti ilgiems medienos rastams. Puspriekabės su manipuliatorium kaina daugiau nei pusę milijono litų. DOLL gamintojas pagamina įvairiausias priekabas ar puspriekabes pagal kliento pageidavimus.

Plačiau
  • Dautel
  • FFB Feldbinger
  • Hyva
  • KH-Kipper
  • Zaslaw
  • DOLL